Rzęsy 3D – efekt przed i po, opinie, cena

Przedłużanie rzęs metodą objętościową 3D ma bardzo dobre opinie i daje spektakularny efekt na oku

Przedłużanie rzęs metodą objętościową 3D ma bardzo dobre opinie i daje spektakularny efekt na okuKlienci mogą rzęsy 3d opinie narzekać, że ich rzęsy wypadają szybciej niż zwykle o tej porze roku. To dlatego, że rozpoczął się sezon jesienny, co oznacza, że sezon jesiennych rzęs trwa. Będziesz musiał wiedzieć, jak edukować swoich klientów na temat tego, na co się przygotować podczas jesiennej szopy, i tego, co oboje rzęsy 3d możecie zrobić, aby upewnić się, że zostaniesz najmniej ranny. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci przetrwać sezon! Aby rzęsy 3d opinie zrozumieć, jak wypadają włosy, musisz najpierw zrozumieć fazy wzrostu włosów. Powinieneś zostać przeszkolony w tych krokach na kursie przedłużania rzęs lub na zajęciach z estetyki / kosmetologii, ale na wszelki wypadek przejrzyjmy je. Anagen

W fazie anagenowej włosy zakorzeniają się w mieszku włosowym i pobierają składniki odżywcze z krwi, co sprzyja zdrowemu wzrostowi. Czy kiedykolwiek wyrywałeś lub pocierałeś woskiem klienta, a następnie natychmiast zauważyłeś krwawiącą plamę? Dzieje się tak, ponieważ włosy zostały wyrwane podczas tej aktywnej fazy wzrostu. Włosy wyrwane w tej fazie często uszkadzają mieszek włosowy i ostatecznie rzęsy 3d opinie mogą prowadzić do uśpionego mieszka włosowego, który nie wytwarza włosów. Co jest Świetne dla niechcianych włosów w linii bikini, ale nie dla rzęs i brwi! W fazie katagenu włosy nie rosną i nie otrzymują składników odżywczych, a mieszek włosowy zaczyna się rozpadać. Ostatnie 100 dni cyklu włosy znajdują się w fazie telogenowej lub spoczynkowej. Włosy są oddzielone i gotowe do wypadnięcia. Około 10% wszystkich włosów na ciele, w tym rzęs, znajduje się w fazie telogenu. Średnio stracisz do 100 włosów i 3-5 rzęs dziennie. Gdy włosy rzęsy 3d opinie wypadną, cykl zaczyna się od nowa. Cały ten cykl dla wszystkich włosów na ciele trwa od 3 do 5 lat.

Rzęsy 3D – na czym polega ta metoda?

DLACZEGO WYSTĘPUJE UPADEK? Prawda jest taka, że nikt tak naprawdę nie wie, dlaczego następuje upadek. Najnowsze badanie tego zjawiska miało miejsce w 2010 r., kiedy zespół szwedzkich naukowców śledził wzrost włosów u 800 zdrowych kobiet przez 6 lat. Ustalili, że kobiety straciły najwięcej włosów w sezonie jesiennym, a mianowicie w październiku i listopadzie. Najbardziej prawdopodobnym wyjaśnieniem rzęsy 3d jest to, że większość włosów na ciele przechodzi w fazę spoczynku w okresie letnim, aby chronić skórę głowy i ciało przed zwiększoną ekspozycją na słońce. Gdy sezon się zmieni i zmniejszy się ekspozycja na słońce, twoje ciało rozpozna tę zmianę i zrzuci włosy i rzęsy, które nie są już potrzebne do ochrony. CO ZROBIĆ Z JESIENNYM RESETEM RZĘS Jako usługodawcy bardzo ważne jest, abyśmy nie „przepisywali” rozwiązań, leków ani suplementów. Możemy jedynie wydawać zalecenia i zapraszać naszych klientów do lekarza, jeśli martwią się powiększeniem rzęs i wypadaniem włosów. Mając to na uwadze, oto kilka rzeczy, rzęsy 3d opinie które mogą pomóc w zapobieganiu wypadaniu włosów i/lub zwiększeniu wzrostu włosów.

USŁUGI PROMOCJI KRZYŻOWEJ Kiedy ciało jest zestresowane, wytwarza hormon zwany kortyzolem. Kortyzol jest bardzo przydatny w walce z krótkotrwałym stresem, ponieważ pomaga mieć energię, szybki refleks i zwiększoną świadomość. Ale w dłuższej perspektywie stres może mieć swoje żniwo i prowadzić do zmęczenia nadnerczy. Kiedy stres utrzymuje się, niektórzy twierdzą, że nadnercza mogą być przepracowane z powodu nadmiernej produkcji kortyzolu. Oznacza to, że poziom kortyzolu i innych hormonów może spaść. Rezultatem tego upadku jest to, że twoje ciało nie jest w stanie wytworzyć innych ważnych hormonów rzęsy 3d przed i po wpływających na wypadanie włosów, takich jak testosteron.

Chcesz przedłużyć i zagęścić rzęsy? Zatem rzęsy 3D są dla ciebie!

Chcesz przedłużyć i zagęścić rzęsy? Zatem rzęsy 3D są dla ciebie!Rozważ zorganizowanie specjalnego wydarzenia jesienią, aby połączyć relaksujące usługi, takie jak wypełnianie rzęs i mini lifting twarzy lub rzęs, a także masaż dłoni/skóry głowy w promocyjnej cenie. Nie tylko mogą się zdrzemnąć, ale możesz dać im jeszcze więcej powodów do relaksu dzięki bardzo potrzebnemu uzupełnianiu wilgoci w tych suchszych miesiącach. Zwiększysz także swoją rentowność. ZACHĘCAJ DO WŁAŚCIWEJ OPIEKI KONTROLNEJ. Im czystsze rzęsy Twoich klientów, tym dłużej będą trwać. Niezależnie od tego, czy klient nosi makijaż, czy nie, nadal musi codziennie czyścić rzęsy, aby usunąć naturalne oleje i rzęsy 3d przed i po zanieczyszczenia. Zorganizuj specjalne wydarzenie w sezonie jesiennym, takie jak oferowanie 5 USD za butelkę środka czyszczącego TLC i bezpłatną szczoteczkę do czyszczenia oczu każdemu klientowi, który zamówi książkę w październiku. Aby dać swoim klientom wskazówki na temat znaczenia oczyszczania, sprawdź ten blog: daj sobie trochę TLC.

ZAOFERUJ OPCJE OPIEKI POOPERACYJNEJ PRZY KASIE

Sprzedaj Serum do rzęs, takie jak serum do wzrostu rzęs i brwi lub serum nawilżające ModesTease firmy Lash Affair. Nasza serwatka jest wypełniona witaminami i peptydami, które dostarczają składniki odżywcze bezpośrednio do miejsca, rzęsy 3d przed i po w którym są potrzebne. Jest również przeznaczony do wysyłania wiadomości do włosów, które przygotowują się do rozlania, aby pozostały na miejscu nieco dłużej. Uwielbiamy wykorzystywać czas między stylizacją ostatniej rzęsy a zamgleniem, aby wyjaśnić korzyści płynące z właściwej pielęgnacji po pielęgnacji.

POTRZEBUJESZ DODATKOWEJ POMOCY?

Zadzwoń do naszego kompetentnego działu obsługi klienta pod numer 800.608.2420, aby porozmawiać z prawdziwą osobą o wszystkim, z czym możesz się zmagać jako artysta rzęs. Jesteśmy tutaj, aby pomóc! Od jakiegoś czasu świadczysz usługi przedłużania rzęs i masz coraz większą liczbę klientów. Jako doświadczony właściciel firmy zawsze szukasz sposobów na rozszerzenie swoich usług i zwiększenie przychodów, a ostatnio dużo słyszałeś o windach do rzęs. Zapewnienie opcji usług z pewnością może przyciągnąć nowych klientów i pomóc utrzymać obecnych, ale może również nieco skomplikować proces podejmowania rzęsy 3d przed i po decyzji przez klientów. Mogą zadać sobie pytanie: „co jest lepsze-lifting rzęs lub przedłużanie rzęs?”

Jak sztuczne rzęsy 3D wyglądają na oku?

Nakreślmy różnice między zestawami do podnoszenia rzęs i przedłużania rzęs, abyś był przygotowany na dostarczanie lepszych informacji swoim klientom. CO TO JEST LIFTING RZĘS? Pomyśl o lokach, biustonoszach push-up i pufach! Zestawy do podnoszenia rzęs zostały zaprojektowane tak, rzęsy 3d przed i po aby przebijać naturalne rzęsy i eliminować potrzebę stosowania lokówek do rzęs. JAKIE SĄ KROKI PODNOSZENIA RZĘS? Oczyść te rzęsy, dziewczyno! Zastosuj obróbkę wstępną. Nałóż podkładki żelowe na obszar pod oczami (mamy tutaj naszą ulubioną) Zmierz oko klienta dla odpowiedniego rozmiaru tarczy. Użyj naszego kleju do podnoszenia rzęs w małych obszarach i nałóż rzęsy na tarczę, aby uzyskać kształt i zwijanie

Skorzystaj z naszego jedynego narzędzia autofokusa, aby upewnić się, że rzęsy są oddzielone na tarczy tak bardzo, jak to możliwe .. Zastosuj krem liftingujący. Pozostaw na rzęsach na 10-15 minut (jak Perm rzęs!) Usuń krem liftingujący za pomocą aplikatora stop flock . Nałóż krem neutralizujący i pozostaw na 8-10 minut Usuń rzęsy metoda 3d krem neutralizujący za pomocą aplikatora do stóp Zastosuj Serum nawilżające Lash + Brow Lift, aby nadać tym rzęsom wilgoć, która mogła zostać utracona Zastosuj utrwalacz do podnoszenia rzęs i brwi, aby ustawić styl! P. S. połącz usługę z odcieniem rzęs! Na wszystkie szczegóły i dodatkowe pytania można odpowiedzieć w naszym kursie liftingu rzęs i brwi.

JAKIE SĄ ZALETY PODNOSZENIA RZĘS?

Wyciągi do rzęs są naturalne, bezobsługowe i praktycznie bezobsługowe. Ponadto miłośnicy tuszu do rzęs mogą nadal nosić tusz do rzęs (sprawdź nasz bezpieczny tusz do rzęs)! Kształt loków można łatwo dostosować w zależności od naturalnych rzęs i preferencji klienta. Wreszcie wyniki liftingu rzęs są natychmiastowe, rzęsy metoda 3d wywołując natychmiastowe uśmiechy klientów! Całe spotkanie trwa 30-45 minut, rzęsy 3d a lifting rzęs trwa 4-6 tygodni, co oznacza, że możesz dopasować więcej klientów do swojego harmonogramu. PODNOŚNIKI DO RZĘS SĄ IDEALNE DO:

  • Klient, który ma proste rzęsy i który codziennie używa lokówki
  • Laska boho, która chce wyglądać naturalnie przy minimalnej pielęgnacji
  • Zmęczona mama, która nie ma czasu na upiększanie (lub spotkanie z rzęsami)
  • Klienci podatni na alergie

DLACZEGO WARTO OFEROWAĆ USŁUGI LIFTINGU RZĘS

Dodanie zestawu do podnoszenia rzęs do menu usług to świetny sposób na zwiększenie liczby klientów i potencjału zarobkowego. Im więcej usług oferujesz, tym więcej różnorodności klientów zobaczysz, przechodząc przez twoje drzwi. Wyciągi do rzęs są skierowane na szerszy rynek docelowy niż przedłużanie rzęs. Odcienie rzęs to popularna usługa uzupełniająca dla klientów, którzy otrzymują lifting rzęs, który uzupełni Twoje rzęsy metoda 3d zyski. Sprawdź nasze zestawy do liftingu rzęs, które zawierają wszystko, czego potrzebujesz do liftingu rzęs. PRZEDŁUŻANIE RZĘS CO TO JEST PRZEDŁUŻANIE RZĘS? Przedłużanie rzęs to syntetyczne rzęsy przymocowane klejem do naturalnych rzęs klienta. Naprawdę sprawiają, że oczy wyskakują i eliminują potrzebę tuszu do rzęs, lokówki do rzęs—w prawie każdym makijażu! JAKIE SĄ KROKI PRZEDŁUŻANIA RZĘS?

Rzęsy 3D to alternatywa dla sztucznych rzęs i obecnie najpopularniejsza metoda przedłużania i zagęszczania rzęs

Rzęsy 3D to alternatywa dla sztucznych rzęs i obecnie najpopularniejsza metoda przedłużania i zagęszczania rzęsJako mistrz przedłużania rzęs skonsultujesz się ze swoim Klientem i podasz zalecenia dotyczące zwijania, grubości i długości rzęs. Następnie ostrożnie nałóż klej na przedłużanie i indywidualnie umieść przedłużanie na każdej rzęsie rzęsy metoda 3d (około 80-140 na oko). Od początku do końca ta usługa może potrwać do dwóch godzin, więc zachęcaj klienta do drzemki-lub plotkowania! Sprawdź nasz Kurs przedłużania rzęs Classic + Volume. JAKIE SĄ ZALETY PRZEDŁUŻANIA RZĘS? Przedłużanie rzęs zwiększa długość, tworzy objętość, poprawia kształt oczu i tworzy wypolerowany wygląd. Są konfigurowalne, dzięki czemu klient może wybrać pożądany wygląd, niezależnie od tego, czy jest cienki, czy duszny. Nie rzęsy metoda 3d ma potrzeby używania lokówki do rzęs ani tuszu do rzęs, co skraca czas marszczenia rano.

PRZEDŁUŻANIE RZĘS JEST IDEALNE DLA:

  • Klient, który potrzebuje czynnika ” WOW”
  • Przyszła panna młoda
  • Kobieta, która lubi poświęcać czas sobie co 2-3 tygodnie

Przedłużanie rzęs to luksusowa usługa, dzięki czemu można pobierać wyższą cenę za usługę. Ponadto przedłużenie trwa od czterech do sześciu tygodni, więc będziesz częściej widzieć tych klientów, co jest dobre dla Twoich dochodów i biznesu! Sprawdź naszą linię luksusowych i modnych rzęs. Czy kiedykolwiek miałeś wyrzuty sumienia kupującego? Czy znasz to uczucie, gdy jesteś zmuszony kupić coś ,co było „dobrą rzęsy 3d cena okazją”, ale po kilku godzinach żałujesz zakupu? Nikt nie chce tego uczucia, a na pewno nie chcesz być osobą, która da ją komuś innemu, namawiając go do zakupu czegoś, o czym wiesz, że nie musi. Faktem jest jednak, że twoi klienci powinni zadbać o przedłużanie rzęs. Właściwa pielęgnacja rzęs nie jest luksusem, jest koniecznością. Porozmawiajmy więc o kilku sposobach, dzięki którym możesz sprzedawać opiekę poporodową w autentyczny sposób, który pomoże Tobie i Twoim klientom czuć się komfortowo.

Czy warto wykonać taki zabieg? Dla kogo są przeznaczone?

Jednym z największych sposobów bycia autentycznym przy sprzedaży produktów do pielęgnacji skóry jest wypróbowanie sprzedawanych produktów. Twój klient już leży na twoim biurku i ufa ci swoim rzęsom, więc są szanse, że zaufają Twojej opinii, jeśli chodzi o opiekę nad nimi. Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś sprzedawanych produktów, trudno będzie opisać cechy produktu bez brzmienia przećwiczonego i fałszywego.

Po wypróbowaniu produktów na rzęsy 3d cena własnych rzęsach będziesz mieć osobisty związek z produktem i możesz podzielić się swoimi autentycznymi doświadczeniami. Dzięki temu rozmowa z klientem będzie o wiele bardziej naturalna, a nawet będziesz w stanie zademonstrować wskazówki, jak z niej korzystać na co dzień. Zintegruj produkty ze swoją usługą i wyjaśnij, co robisz. Przed rozpoczęciem konserwacji oczyść rzęsy klientów bezpiecznym środkiem do czyszczenia rzęs, takim jak pieniący się środek czyszczący TLC. Wyjaśnij, że bakterie, kurz i olej mogą gromadzić się w linii rzęs i powodować przerost roztoczy. Ten przerost powoduje żółtą skórkę, która rozwija się na całej linii rzęs, co może być drażniące i swędzące. Puszystość twoich rzęs również zostanie naruszona i wypadną szybciej.

Pod koniec usługi weź jednorazową różdżkę do rzęs i użyj bezpiecznego tuszu do rzęs wzdłuż dolnych rzęs, aby je wzmocnić. Są szanse, że po poczuciu produktów dla siebie i usłyszeniu, jak wyjaśniasz korzyści, kupią te produkty podczas następnej wizyty. Możesz rzęsy 3d cena także zwiększyć cenę swojego pełnego zestawu, aby uwzględnić pakiet środka czyszczącego i tuszu do rzęs, który klient zabierze do domu, a kiedy nadejdzie czas na zakup uzupełnienia, przyjdą do ciebie!

Russian Volume: zagęszczanie rzęs metodą objętościową

Jeśli zbliżasz się do końca usługi i zaczynasz używać języka, który nie jest wiarygodny lub czuje się zmuszony, może nie rozmawiać z klientem w sposób, który zmusza go do dokonania zakupu. Używaj sformułowań takich jak” Chroń swoją inwestycję „i” wszystko w jednym”, gdy mówisz o produktach. Przedłużanie rzęs to luksusowa usługa, w którą klienci inwestują nie tylko pieniądze, ale także czas. Jeśli postrzegasz opiekę uzupełniającą jako sposób na rzęsy 3d cena ochronę inwestycji przez Klienta, stawia to przed nim wyzwanie, aby podjąć decyzję o zachowaniu nowych rzęs. Pieniący się środek czyszczący TLC firmy Lash Affair to środek do czyszczenia rzęs 3 w 1, płyn do mycia twarzy i zmywacz do makijażu. Sprzedaż produktów, które mają wiele zastosowań, zwiększy wartość produktu w umyśle klienta i powinna doprowadzić go do zakupu.

Jeśli oświeciłeś swoich klientów o znaczeniu pielęgnacji po pielęgnacji i wrócą na następne spotkanie z brudnymi rzęsami, pociągnij ich do odpowiedzialności. Rób zdjęcia, abyś mógł pokazać im stan ich rzęs. Pokaż im, jak brudna była rzęsy 3d cena szczotka do czyszczenia po oczyszczeniu. Jeśli te dowody nie wystarczą, aby przekonać ich do zakupu opieki kontrolnej, zapytaj ich bezpośrednio, dlaczego nie kupują potrzebnych im przedmiotów. Uważnie wysłuchaj ich odpowiedzi i osobiście rozważ ich problemy. To sprawi, że poczują się, jakby zostali wysłuchani, a Ty możesz mieć odpowiedź, która uspokoi ich obawy.

Mamy nadzieję, że te wskazówki były dla Ciebie przydatne. Sprzedaż detaliczna zwiększy Twoje zyski bez zwiększania obciążenia pracą. Oferowanie przedmiotów po opiece może początkowo wydawać się niewygodne, ale dzięki praktyce przekonasz się, że wkrótce stanie się naturalne, że będziesz udzielać niezbędnych wskazówek. Lash Affair oferuje pełną linię produktów do sprzedaży detalicznej i opieki nad dziećmi, które możesz sprzedawać w swojej firmie. Zadzwoń do nas pod numer 800.608.2420, aby założyć konto.