Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs

Przedłużone rzęsy są bardzo często spotykane u współczesnych kobiet. Najbardziej lubianą formą przedłużania i zagęszczania rzęs stała się metoda 2 do 1, która powoduje, że przedłużone rzęsy są zarówno naturalne jak i piękne. Jeżeli chcesz uzyskać informacje na temat przedłużania rzęs, zapraszam do przeczytania artykułu, a jeśli chcesz jeszcze powiększyć swoją wiedzę o odżywkach do rzęs to kliknij tutaj i poznaj inne nasze artykuły. Dowiesz się więcej o metodach i rodzajach przedłużania rzęs, cenie przedłużania rzęs oraz odpowiemy na pytanie: jak przedłużyć rzęsy?

Rodzaje przedłużania rzęs

Rzęsy do przedłużania i zagęszczania mają najróżniejsze rodzaje. Kosmetyczki do przedłużania rzęs używają przede wszystkim modelów:
 • typu ,,mink”,
 • jedwabnych,
 • kaszmirowych
 • naturalnych
 • rzęsy z futra norek syberyjskich
Każdy rodzaj zapewnia inny efekt na oczach. Modele różnią się grubością i długością poszczególnej rzęsy. Istnieją także rzęsy w najróżniejszych kolorach. Cena za przedłużanie rzęs jest uwarunkowana w dużej mierze od jakości i ilości materiałów, na których pracuje stylistka. Rzęsy po przedłużaniu nie podrażniają oka i nie powodują alergii, jednak dla lepszego efektu warto skorzystać z takiego produktu jak odżywka do rzęs. Rodzaje przedłużania rzęs Istnieją różne rodzaje klejów, które wyróżniają się:
 • kolorem
 • trwałością
 • pojemnością
 • tempem schnięcia
 • ilością wydzielanych oparów
Rzęsy mogą mieć różne rodzaje skrętu, np. C, C+, D, D+, J(A), B, C, L, L(C) czy L(D). Takie nazewnictwo przyjęła firma produkująca sztuczne rzęsy - Noble Lashes. Poszczególne firmy charakteryzują się swoimi produktami do przedłużania rzęs o różnych oznaczeniach. Jeśli chodzi o grubość pojedynczej rzęsy, może ona wynosić od 0,04mm do 0,25mm. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs to coraz popularniejszy zabieg, prawie tak jak stosowanie odżywki do rzęs, a to dlatego ciągle powstają nowe rodzaje i modele włosa do przedłużania. Zabieg ten w dzisiejszym świecie jest bardzo popularny, dlatego cena za przedłużanie rzęs wciąż wzrasta. Metody przedłużania i zagęszczania rzęs Istnieje wiele technik i metod przedłużania rzęs. Cena przedłużania rzęs jest zróżnicowana, a zależy to również od używanej techniki. Każda klientka ma zupełnie inne naturalne uwarunkowania oraz preferencje, dlatego istnieje wiele różnych sposobów przedłużania rzęs. Dzięki temu, można zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającej kobiety. Podstawowe umiejętności upiększania oka są serwowane zdecydowanie taniej niż metody, które wymagają więcej pracy i wysiłku.
 • Stylizacja 1 do 1
Rodzaj najdelikatniejszej i najbardziej naturalnej formy przedłużania i zagęszczania rzęs. Wiele klientek zastanawia się: Jak przedłużyć rzęsy? Na pomoc przychodzi właśnie ta metoda. Polega na przedłużeniu każdej pojedynczej naturalnej rzęsy jedną rzęsą sztuczną. Najczęściej wybierają ją klientki, które chcą wypróbować jak będą wyglądać w przedłużonych rzęsach oraz te, które preferują naturalny wygląd.
 • Przedłużanie metodą 2 do 1  
Klientki, po subtelnej metodzie 1 do 1, bardzo często decydują się na przedłużanie metodą 2 do 1, ponieważ większa ilość przedłużanych rzęs zapewnia bardziej spektakularny efekt. Oprócz tych dwóch metod przedłużania rzęs stosuje się także stylizacje objętościowe, które powodują przedłużenie i zagęszczanie rzęs:
 • Stylizacja metodą 3 do 1 
Podczas usługi wykonuje się zagęszczanie i przedłużanie rzęs. Do każdej naturalnej rzęsy doklejane są trzy rzęsy z futra norki. Mają one najniższą wagę, dlatego nie obciążają naszych oczu i nie wpływają na kondycję naturalnych rzęs.
 • Stylizacja metodą 4 do 1
Technika przedłużania rzęs oferuje doklejenie czterech rzęs do pojedynczej naturalnej rzęsy. Przedłużanie tą metodą sprawia, że rzęsy są o wiele grubsze i dłuższe. Tak samo jak w poprzedniej metodzie, należy do niej używać lekkich materiałów, które nie obciążą oka.
 • Metoda Blink&Go 
Metoda przedłużania rzęs polegająca na wykonaniu szybkiej usługi wydłużenia każdej naturalnej rzęsy. Trwa maksymalnie 30 minut. W tej usłudze rzęsy nie są zagęszczane. Ekspresowe wykonanie usługi gwarantuje szybkoschnący klej.
 • „Kocie Oko” 
Technika zakładania rzęs polega na przedłużeniu ich najbardziej w zewnętrznym kąciku oka. Przedłużane w ten sposób rzęsy sprawiają, że oko zyskuje zupełnie nowy wymiar i lekko zmieniają jego kształt. Rzęsy do przedłużania w tej metodzie nie muszą być określonego rodzaju. Każdy model nada się do tego zabiegu.
 • Metoda mieszana 
To połączenie wszystkich powyższych metod. Zabieg wykonuje profesjonalna stylistka, która dobiera ilość przyklejanych sztucznych rzęs do gęstości naturalnych rzęs klientki. Wykonanie rzęs tą metodą gwarantuje naturalnie wyglądającą stylizację. Istnieje też wiele nowych, urozmaiconych metod przedłużania rzęs takich jak: 
 • Hollywood Effect
Ta metoda jest jedną z najnowszych technik upiększania oka. Przedłużanie tą metodą powoduje, że rzęsy stają się maksymalnie duże, nie obciążając naturalnej oprawy oka. Metoda ma za zadanie optycznie ,,otwierać oko”. Rzęsy do przedłużania, które stosuje się w tej metodzie są wyjątkowo lekkie i cienkie. Zapewnia to bezpieczeństwo naturalnych rzęs i nie powoduje ich osłabienia.
 • Russian Volume 
Technika nazywa się także metodą objętościową - 8d. Rzęsy do przedłużania stosowane w tej metodzie, są maksymalnie grube i dają spektakularny efekt. Mimo to, są lekkie i nie obciążają oka. Zabieg pochodzi z Rosji i cieszy się niebywałą popularnością również w Polsce. Przedłużanie rzęs tą metodą sprawia, że rzęsy są gęste, długie i pięknie błyszczą. Rezultat zabiegu utrzymuje się długo, ponieważ gdy wypadnie jedna kępka, zaraz zastępuje ją druga. Cena przedłużania rzęs tymi metodami jest nieco większa, ponieważ wymaga większej ilości szkoleń i więcej zaangażowania oraz wiedzy stylistki, podobnie jest także z dobrą odżywką do rzęs - aby była dobra, trzeba zapłacić za nią więcej. Przy doborze metody stylizacji i przedłużania rzęs warto zaufać profesjonaliście. Przed zabiegiem należy ustalić swoje preferencje oraz najbardziej pożądany efekt. Z biegiem czasu przedłużane rzęsy zyskują coraz więcej nowych technik. Klientki bardzo cenią sobie upiększanie w ten sposób, ponieważ rzęsy po przedłużaniu wyglądają spektakularnie. Zabieg powiększa oko i sprawia, że jest bardziej wyraziste. W wyniku tego, przedłużanie rzęs jest bardzo popularną usługą, często wybieraną w salonach piękna.

Jak przedłużyć rzęsy?

Jak przedłużyć rzęsy? Przedłużanie rzęs polega na przyklejeniu danego rodzaju rzęs na specjalny klej i według określonej metody. Wiele osób zadaje sobie pytanie: jak przedłużyć rzęsy? Rzęsy po przedłużaniu mogą wyglądać zarówno bardzo naturalnie, jak i bardziej wyraziście przy doborze odpowiedniej metody przedłużania rzęs. Możemy zastosować wiele różnych rodzajów rzęs, które dają naprawdę rozmaite efekty. Wiele zależy też od tego, ile klientka ma naturalnych rzęs na oku. Cena przedłużania rzęs zależy od tego, ile materiału zużyje kosmetyczka. Im więcej kępek rzęs będzie musiała przykleić, tym większy będzie koszt zabiegu. Efekt usługi utrzymuje się trzy tygodnie. Po tym czasie należy udać się do kosmetyczki w celu uzupełnienia ubytków rzęs. Przedłużone rzęsy należy regularnie oczyszczać, najlepiej używając szamponu do rzęs i specjalnej szczoteczki. Zaniedbanie pielęgnacji sztucznych rzęs może skutkować nawet chorobami oczu. Demakijaż trzeba wykonywać specjalnym płynem micelarnym, który nie osłabi działania kleju. W przypadku używania nieodpowiednich produktów przedwcześnie utracimy efekt zabiegu. Zabronione jest wyrywanie rzęs oraz nadmierne ich dotykanie, które może spowodować uszkodzenie naturalnych rzęs. O wszystkich procedurach postępowania z przedłużanymi i zagęszczonymi rzęsami poinformuje nas kosmetyczka. Specjalista najlepiej wie, na jakich materiałach pracuje oraz jak należy z nimi postępować.

Przedłużanie rzęs oraz odżywka do rzęs - cena oby zabiegów

Przedłużanie rzęs to zabieg, na który nie każdy może sobie pozwolić, podobnie jest ze stosowaniem odżywki do rzęs. Cena przedłużania rzęs zależy od umiejętności kosmetyczki i wacha się w zależności od metody oraz rodzaju wykonywanej usługi. Duży wpływ na cenę przedłużania rzęs mają także kwalifikacje kosmetyczki. Długie rzęsy, są pożądanym atrybutem wśród współczesnych kobiet, dlatego rzęsy i ich przedłużanie stało się popularną praktyką. Przedłużanie powoduje, że klientki czują się atrakcyjniejsze a ich rzęsy zwracają dużą uwagę. Zabieg wykonywany jest przez kosmetyczki w gabinetach kosmetycznych. Im większy prestiż ma salon urody, tym większa będzie cena usługi. Tak jak już wspomnieliśmy, podobnie będzie z produktem typu odżywka do rzęs - im chcemy mieć lepszy efekt, tym więcej musimy zapłacić za produkt. Przedłużanie rzęs pokochały kobiety na całym świecie. Z pewnością trafne będzie stwierdzenie, że jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Każda z Pań może znaleźć technikę oraz metodę dla siebie. Ceny są bardzo zróżnicowane i zależą od wielu aspektów. Wiele kobiet może pozwolić sobie na taki wydatek minimalizując koszty wykonania – od wyboru jakości po odpowiedni salon oraz stylistkę rzęs. Przedłużanie powoduje, że rzęsy nie muszą być malowane. Wykonanie zabiegu zaoszczędza czas oraz sprawia, że makijaż staje się zbędny. Piękne rzęsy gwarantują znakomity wygląd każdego dnia.