BLOG

Na czym polega przedłużanie rzęs?

Na co można liczyć ? Czy to boli? Jak długo możemy je trzymać ? Wszystkie odpowiedzi na pytania, które zadajesz sobie przed poddaniem się przedłużaniu rzęs ! Kto nigdy nie marzył o poddaniu się syrenom rzęs ? Obietnica: rzęsy XXL, bardziej Czarne i bardziej eleganckie. Nasze rzęsy, ale lepsze, w sumie. Eksperci kanadyjskiej marki specjalizującej się w przedłużaniu rzęs, odpowiedzieli na nasze pytania. Bardzo mało. Jeśli nie cierpisz na chorobę oczu (jaskra...) lub niedawno przeszedł operację chirurgiczną - w 2nd przypadku specjalista będzie potrzebował zgody chirurga-każda osoba ma prawo do przedłużania rzęs. W dniu stylizacji zaleca się, aby osoby noszące soczewki usunęły je z co najmniej 2-godzinnym wyprzedzeniem.

Celem przedłużania rzęs jest ich podkreślenie. Z tego powodu wybrane rozszerzenia są zwykle czarne (ale są też kolorowe rzęsy dla bardziej oryginalnego efektu). Ale nie panikuj, jeśli masz jasne rzęsy : istnieje kilka rodzajów poz, które pozwalają uzyskać szeroki zakres efektów, od najbardziej naturalnych po bardzo trudne! W można również wybrać, czy preferować długość, czy krzywiznę. Wreszcie efekt końcowy zależy od charakteru rzęs. Ponieważ rozszerzenie jest nakładane na każdą rzęsę, im więcej rzęs, tym gęstszy będzie wynik. Z drugiej strony, jeśli masz bardzo krótkie rzęsy, zbyt długie lub zbyt zakrzywione przedłużenie nie jest zalecane, ponieważ nie potrwa długo. W każdym razie lepiej polegać na poradach specjalistów. Nie są wieczne. I to jest takie dobre ! Podobnie jak wszystkie włosy na ciele człowieka, rzęsy mają cykl życia i odnawiają się co 4-6 tygodni.

Ponieważ każde przedłużenie jest ułożone na naturalnym rzęsie, żywotność rozszerzeń jest taka sama. Podobnie jak w przypadku makijażu permanentnego, możliwe jest regularne Umawianie się na spotkanie w celu retuszowania rozszerzeń. Aby jednak jego rozszerzenia przetrwały dłużej, musisz się nim zająć. Nie. Metoda polega na nałożeniu syntetycznej rzęsy na naturalną rzęsę. W tym celu konieczne jest, aby rzęsa była mocna i zdrowa, aby wydłużenie trwało tak długo, jak to możliwe. Co najlepsze, stosując zalecane serum i pielęgnację, traktujesz swoje rozszerzenia, wzmacniając rzęsy.

Która odżywka do rzęs jest najlepsza?

Długie i grube rzęsy bez makijażu lub sztucznych rzęs, które zdejmujesz pod koniec dnia, jest to możliwe blef, bardzo wygodne w lecie i przydatne, gdy straciłeś dużo po zabiegu. Pod warunkiem, że masz do czynienia z dobrym technikiem, który używa wysokiej jakości materiału. Chodzi o przedłużanie naturalnych rzęs jeden po drugim i nadanie im większej objętości za pomocą rzęs, które są mocowane za pomocą kleju chirurgicznego. Najlepsze z nich to jedwab-syntetyki osłabiają naturalne rzęsy.

Mają trzy grubości, 17 długości, od 1 do 10 milimetrów, cztery naturalne odcienie, jeden czarny i trzy brązowe i dwa krzywe. Naturalne rzęsy muszą mieć co najmniej 4 milimetry długości, aby móc nakładać rozszerzenia. Ale aby podwoić lub potroić objętość, można również dodać mini "bukiety" od dwóch do trzech rzęs. Czy wynik jest naturalny ? Tak, w dwóch warunkach: aby rozszerzenia szanowały naturalny kształt oczu, implantację brwi, morfologię łuku brwiowego i przyjmowały rozsądną długość rzęs. Zauważ, że ta sztuczka pozwala również nieco zmienić ekspresję wyglądu. W ten sposób, jeśli masz opadające oko, umieścisz nieco mniej długie rzęsy na zewnętrznym rogu. Jeśli jest mały, wybieramy maksymalną krzywiznę, jeśli wystaje, przeciwnie, wybieramy miękki kształt.

Im mniej dotykamy rozszerzeń, tym lepiej, jeśli chcemy, aby trzymały się dobrze i długo, a wynik pozostaje naturalny. Wieczorem, jeśli pomalowałeś powieki, powinieneś delikatnie usunąć rumieniec za pomocą wacika nasączonego płynnym mlekiem do demakijażu. Rano po prostu zdyscyplinuj grzywkę suchą okrągłą szczotką, która jest zwykle oferowana w dniu stylizacji. Wreszcie, nie ma sensu-i nie zaleca się-nakładania tuszu do rzęs. Ile kosztuje pierwsza sesja (liczyć dwie godziny), a następnie "tankowanie" (jedna godzina). Wynika to z faktu, że rzęsy mają szybszy cykl wzrostu niż włosy, dlatego konieczne jest zastąpienie rozszerzeń, które wypadają średnio co miesiąc. Pod warunkiem, że nie pocierasz oczu co pięć minut i unikasz tłustych pokarmów w pobliżu powiek, w przeciwnym razie odpadną. Z drugiej strony możesz śmiać się do łez i bez problemu pływać w morzu i basenie, to się nie "porusza"!​

Olejek rycynowy na rzęsy przynosi świetne efekty

Minęło sporo czasu, odkąd zadałem sobie to pytanie... blogerka piękna, która jest we mnie, postanowiła wyciągnąć swoją "detektywistyczną" stronę i wykonać test w prawdziwym stanie. Po ponad miesiącu codziennej postawy nadszedł czas, aby zobaczyć wyniki i odpowiedzieć na to pytanie. Więc jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam do przeczytania tego postu. W moim artykule na temat kąpieli olejowych mówiłem ci o oleju rycynowym i jego ucieczce.

Szczerze mówiąc, nigdy nie wierzyłem w tę miejską legendę. Podobnie jak w przypadku moich paznokci, jest to jedna z moich ulubionych trosk, ponieważ wzmacniają je głęboko, ale nigdy nie widziałem szybkiego wzrostu. Olej rycynowy to po prostu tłoczone na zimno nasiona Ricinus communis. Roślina ozdobna w naszych regionach, rycynowy może osiągnąć dziesięć metrów w regionach tropikalnych i subtropikalnych. Jego owoc, charakterystyczny, pokryty jest zielonymi lub czerwonymi kolcami w zależności od dojrzałości. W miarę dojrzewania skorupa wysycha i otwiera się, w wyniku czego powstają 3 nasiona bogate w olej. Jest również zalecany w celu złagodzenia podrażnienia oczu. Olej wzmacnia, regeneruje i wspomaga wzrost włosów, rzęs i paznokci. Stosowałem olej każdej nocy przez 1 i pół miesiąca (a nawet dzisiaj, jeśli o to chodzi) za pomocą butelki tuszu do rzęs znaleźć na obszarze Aroma. Mam transvaser trochę oleju w nim (po umyciu go dobrze), historia, że aplikacja jest prostsza. Uczucie na oczach nie należy do najprzyjemniejszych, olej jest bardzo lepki.

Regenerum do rzęs - sposób na piękne rzęsy

Uwielbiamy to małe metalowe narzędzie. W ciągu zaledwie kilku sekund zwiększa nasz wygląd i nadaje naszym rzęsom objętość i krzywiznę, której pragniemy na manekinach w naszych magazynach dla kobiet. Jeśli wszyscy przynajmniej raz w życiu wypróbowaliśmy eksperyment i wypróbowaliśmy lokówkę do rzęs, zastanawiamy się, czy dobrze jest z niej skorzystać. Opadające rzęsy, zaciśnięte powieki, pomysły wokół tego małego gadżetu idą pełną parą.

Aby nas oświecić, Bruno Vibert, wizażystka, udziela nam opinii ekspertów. Nie, wcale nie. Nie ma problemu, nie zaleca się używania lokówki do rzęs" - mówi Bruno Vibert. Jego zdaniem chodzi o to, aby dobrze z nich korzystać i przestrzegać kilku podstawowych zasad. Kolejna zasada, od której nigdy nie powinieneś się wycofywać : Zawsze używaj lokówki przed makijażem. Jeśli zastosujesz tusz do rzęs, a nad nim szczypta lokówki, rzęsa może pęknąć. Warstwy tuszu do rzęs utwardzają włosy. Dlatego surowo zabrania się używania lokówki do rzęs po makijażu oczu. Ponadto, robiąc to we właściwej kolejności, krzywa i długość twoich rzęs zostaną wzmocnione.

Małe przypomnienie: jeśli położysz się trochę, a makijaż zostanie wykonany w przybliżony sposób (wszyscy o tym wiedzieliśmy), następnego dnia pamiętaj o nałożeniu odrobiny balsamu na oczy, aby nie używać lokówki do rzęs na resztkach wysuszonego tuszu do rzęs. Jeden błąd, który popełniamy wielu : zastosuj tusz do rzęs, zaczynając od podstawy rzęs. Niedobrze ! W rzeczywistości, jak wyjaśnia nam Bruno, tusz do rzęs nie powinien opadać do podstawy włosów z jednego prostego i ważnego powodu: obciąża. Rzeczywiście, ładując podstawę rzęs, sprawiamy, że opadają one, cofając w ten sposób magiczny efekt, jaki przynosi lokówka do rzęs, to wstyd. Dlatego, aby iluzja była idealna, a przede wszystkim trwała, nakładamy tusz do rzęs w łatwym przejściu. Codziennie rano szczotkuj rzęsy, aby usunąć kurz z włosów i zdyscyplinować je. Robiąc to przed użyciem lokówki do rzęs, jeden zwiększa szanse na stworzenie pięknej krzywej. Używany jest grzebień szczotkowy, który można również stosować do brwi.

Serum do rzęs - zadbaj o długie, gęste i zdrowe rzęsy

Długie, zmysłowe rzęsy, uwodzicielski wygląd i maksymalna objętość-nadmierne rzęsy są synonimem dobrego zdrowia, niesamowitego piękna i sprawiają, że oczy błyszczą i wyróżniają się. Niestety, tylko wspaniała gwiazda, taka jak Beyoncé, może wyglądać idealnie zagruntowana od wczesnych godzin porannych. Ale nie zawsze tak jest, nawet w przypadku tak dużej ikony popu. Proste spojrzenie na życie innych celebrytów pokazuje, że współczesna kobieta wie dziś, jak ułatwić sobie życie.

Po pierwsze, najjaśniejsza młoda kobieta w naszym pokoleniu, Gwiazda Instagram Kendall Jenner, bardzo otwarcie mówi o swojej własnej metodzie zmysłowych rzęs. Prawdziwy świat jest zdominowany przez rodzinę królewską : teraz członek brytyjskiej szlachty i oficjalnie znany jako księżna Sussex Meghan Markle publicznie reklamował zalety Serum do rzęs, które jest integralną częścią jej rutyny urody. W naszym teście uwzględniliśmy ulubiony produkt do rzęs nowej księżnej. Jak widać, ani Gwiazdy Instagram, Pop, ani nawet członkowie szlachty nie mają doskonałych rzęs. Ale nie rozpaczaj ! Nasz test 3 najlepszych Serum do wzrostu rzęs pomoże Ci stworzyć uwodzicielski wygląd, który będzie wyglądał jak ty. Nie będziesz już bał się zobaczyć siebie w lustrze rano, ledwo wstając z łóżka.

Wręcz przeciwnie, nie będziesz w stanie powstrzymać się od uśmiechu przed nowym wyglądem ! Zaskakujące jest to, że prostaglandyna została wykryta podczas leczenia jaskry. Lekarze i badacze mieli nadzieję pomóc wyleczyć tę chorobę oczu za pomocą tej substancji hormonalnej. Jeśli ta metoda odniosła sukces tylko w półtonach, naukowcy odkryli coś innego: rzęsy badanych nagle stały się grubsze, dłuższe i bardziej dramatyczne-nawet dla tych, którzy nie mieli szczególnie naturalnych rzęs. Po pierwsze, przedłużenie fazy wzrostu pozwala uzyskać zwiększoną długość. Następnie piękniejsze rzęsy pozostają na miejscu dłużej, aż zostaną naturalnie zastąpione nowymi rzęsami. Ile kobiet używa serum wzrostu rzęs ? Nie znamy dokładnych liczb.

Nawet MrsMad nie widzi przez lustra wszystkich kobiet na świecie. Ale możemy powiedzieć, że gwiazdy Hollywood, Nowego Jorku i całej Europy przyznają, że poprawiły swoje rzęsy. Ani księżna Sussex, ani Gwiazda Instagram Kendall Jenner nie są wyjątkiem. Jako prawdziwy niezbędny produkt kosmetyczny, te serum wzrostu regularnie znajdują się na szczycie listy bestsellerów wielu sklepów internetowych i stron internetowych, takich jak Amazon. Podczas naszych testów szczególnie doceniliśmy serum na bazie prostaglandyn. Według badań naukowych dają imponujące wyniki bardzo szybko. Jednak te Serum do rzęs są często nieco droższe ze względu na prostaglandynę, również związaną z peptydami. Oba te składniki są surowcami i wymagają znacznych inwestycji ze strony producenta.